Мережа Ланет заблокує доступ до заборонених сервісів

Заборона соцмереж

Шановні абоненти!

Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО, підписавши указ № 133/2017 про нові санкції проти Росії, які передбачають, зокрема, блокування доступу до соцмереж «ВКонтакті» та «Однокласники», а також всіх сервісів «Яндекс» та «Mail.ru» строком на 3 роки. Текст указу та повний перелік заборонених сервісів опублікований на офіційному сайті глави держави.

Актуалізація тарифів

Изменение тарифа

Шановні абоненти!

З 2009 року ми не змінювали вартість послуги кабельного ТБ, а з 2014 – послуги Інтернет, в той час коли в економіці країни спостерігається спад: знизилась купівельна спроможність національної валюти, підвищилась вартість комунальних послуг, зросли ціни на основні продукти, товари та інші послуги споживчого кошика. Незважаючи на це ми утримували ціни за рахунок використання внутрішніх ресурсів компанії.

Нові тарифні пакети!

Нові тарифи

Шановні користувачі!

Ми запускаємо нові тарифні пакети, які стали ще швидше, краще і цікавіше: доступ до мережі Інтернет у найпростішому пакеті стартує зі швидкості 50 Мбіт/с і включає в себе IPTV-телебачення, а в найширшому пакеті «Gold» досягає максимально можливої на сьогодні – в 1000 Мбіт/с і включає 70 аналогових і 90 цифрових каналів у некодованому форматі.