Зміна вартості тарифу «Core»

Повышение стоимости «Core»

Шановні абоненти!

У зв’язку зі збільшенням витрат, пов’язаних з виплатами за трансляцію платних каналів (в тому числі й каналів національних медіагруп: «Медіа Група Україна», «1+1 Медіа», «StarLightMedia») та підвищенням вартості авторських прав, змушені повідомити, що починаючи з наступного розрахункового періоду, вартість пакету «Core» підвищиться до 47 грн.

90 грн усім учасникам Beta-тестування

Бонус за тестування

Долучайтесь до Beta-тестування нової версії Ланет.TV та гарантовано отримайте 90 грн на баланс за ПЕРШЕ поповнення рахунку. Грошовий бонус чекає як тих, хто вже встиг замовити платні пакети раніше, так і нових учасників тестування.

Зміни у кабельному телебаченні

Зміни у кабельному

Шановні абоненти!

2 січня будуть проводитися планові технічні роботи з модернізації ТВ-обладнання та кабельної мережі. У зв’язку з цим мовлення телеканалів буде призупинено.

Після завершення технічних робіт відбудуться зміни у переліку каналів і порядку їх розміщення, тому для перегляду нових каналів необхідно буде виконати повторне налаштування ТБ.

Графік роботи ЦОА у новорічні свята

Графік ЦОА

Шановні абоненти!

Вітаємо Вас з прийдешніми новорічними та різдвяними святами!

Бажаємо в прийдешньому році бути в оточенні виключно позитивних і доброзичливих людей, переживати тільки приємні емоції, радіти кожному прожитому дню, дарувати позитив та посмішки оточуючим.

Нехай наступний рік стане для вас особливим.